TAI  TAUPO  LAIKĄ IR  PINIGUS


Dzelzsbetons MB, Liepaja, Latvija
2024 m. Įdiegta pažangi naujovė montuoti langus į sienines paneles gamybos vietoje ir langų apsaugai panaudoti Protectapeel Glasstrip Advanced. Darbai atliekami daug kokybiškiau, nes net žiema- dirbama šiltoje aplinkoje ir tai leidžia efektyviau naudoti  Protectapeel apsaugą langams  ištisus metus.
  • IMG_20240109_131438
  • IMG_20240109_131328
  • IMG_20240109_131129
  • IMG_20240118_142617_1


 

„Protectapeel“ yra labai veiksmingas nepaisant atšiaurių oro sąlygų

 

2017 m. liepos mėn. „Spraylat International“ padėjo „Musketeer Solutions“ atlikti bandymus, susijusius su saugomų lėktuvų apsauga, iš pradžių apsaugodama nebenaudojamo „Boeing 707“ fiuzeliažą. „Spraylat“ komanda buvo pakviesta po metų pakartotiniam tyrimui ir bandomajam šveitimui.

Visus 2018-uosius Jungtinė Karalystė ištvėrė ir karščiausius, ir šalčiausius orus, žvėris iš Rytų užšaldė šalį prieš atvykstant begalinei karštai vasarai. „Protectapeel“, skystai užtepta apsauginė danga, vis tiek galėjo atlikti savo funkcijas kaip tvirta apsauginė plėvelė, nesušalusi ir neapkepusi ant paviršiaus. 

 

 

 Viešbučio statyba Plangoje ,Vytauto 79

Statytojas MEGA INVEST UAB taip pat pasirinko modernu ir efektyvų langų apaugos būdą- padengimą skysta apsaugine plėvele Protectapeel.

Palanga, Kunigiškės, individualių namų kvartalas

Jau du metai Protectapeel langų apsaugą naudoja pažangus statybininkai  Palangoje. Langus dengia voleliu tiek iš vidaus , tiek iš išorės.  Priežastis - labai žemaitiškai paprasta- nedengti atsieina brangiau.
 YIT KAUSTA - viena iš didžiausių  statybos bendrovių langų apsaugai pasirinko apsauginę dangą Protectapeel Glasstrip Original, nes jie žino kaip  taupyti laiką ir pinigus. 

Dešiniajame Neries krante esančioje Sporto gatvėje, priešais neprilygstamą Vilniaus senamiesčio panoramą, pradeda kilti trys modernūs gyvenamieji namai – Naujoji Rivjera, kuriuose bus įrengti 82 butai, atitinkantys Jūsų lūkesčius gyventi geriau.  Naujoji gyvenamoji erdvė papildys jau įgyvendinto projekto „Rivjera“ ansamblį, kuris  Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamame konkurse „Metų gaminys 2008",  buvo įvertintas aukso medaliu. 

Šiame objekte langų ir aliuminio rėmų apsaugai pasirinkta skysta apsauginė plėvelė Protectapeel.

UNIKALUS IR VIENINTELIS TOKS LIETUVOJE – VERSLO CENTRAS „QUADRUM“
„Mitnijai“ patikėta aukščiausio – 21 500 kv. m - 17 aukštų bokšto ir 3 aukštų požeminės automobilių stovėjimo aikštelės statyba. Projektas išsiskiria įspūdingu dydžiu, naujoviškomis technologijomis, konstrukciniais ir inžinieriniais sprendimais. 

 BBC televizija apie Protectapeel panaudojimą  Japonijoje po Fukušimos žemės drebėjimo 2011 metais, siekiant sustabdyti radioaktyvių dulkių plitimą.

Jau keletą sezonų atliekame JOHN DEERE traktorių padengimą UAB DOJUS AGRO. Traktoriai  naudojami kelių tiesimo darbuose , todėl juos būtina pasaugoti nuo agresyvių cemento dulkių , purvo ir bitumo. Toks brangios technikos apsaugos būdas, kai  padengiama purškiama Protectapeel plėvele leidžia žymiai sumažinti išlaidas ir laiką traktorių būklės atstatymui, kai reikia juos  grąžinant nuomotojui.

 


Traktoriaus dekoravimas
Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie