TAI  TAUPO  LAIKĄ IR  PINIGUS

Apsauga laivyboje

  

 

Protectapeel Deckstrip yra atspari oro sąlygų poveikiui, nuplėšiama apsauginė danga, skirta apsaugoti įvairius paviršius, laivų , katerių denius ir t.t. Ši apsauga išlieka efektyvi iki 12 mėnesių ir apsaugo nuo mindymo, braižymo, įvairių dėmių ir UV spindulių. Produktas  yra atsparus vandeniui, todėl puikiai tinka laivų apsaugai gamybos, saugojimo ar gabenimo metu. Deckstrip gaminamas vandens pagrindu, todėl yra nekenksmingas, ekologiškas ir nedegus (skystos būsenos)

 Protectapeel Teakguard

Protectapeel Teakguard yra nulupama apsauginė danga, specialiai skirta apsaugoti tiko ir tikmedžio paklota ar denį nuo sugadinimo, įbrėžimų, paviršiaus ištripimo, purvo,  dažymo dažų ir alyvų išsiliejimų  Gali būti uždėta ant paviršiaus iki 6 mėnesių patalpų viduje. Norit naudoti  Protectapeel Teakguard patalpų išorėje t.y kad ji taptu atspari vandeniui ir apsaugotu  nuo ilgalaikio UV spindulių poveikio, reikia papildomai padengti  Protectapeel 1090 Top Coat, kuris leidžia  apsaugoti paviršius išorėje iki 12 mėnesių.

SVARBI INFORMACIJA

prieš VISO PAVIRŠIAUS padengimą   BŪTINA šį produktą testuoti,  padengiant visų elementų ir paviršių testuojamus plotelius.  Palaikykite Protectapeel 28 val. iki pilno išdžiuvimo. Įsitikinkite , kad Protectapeel gerai nusiplėšia nuo visų dengiamų elementų ir paviršių. 

Parašykite
Paskambinkite
Žemėlapis
Apie